Pátek, 21 června, 2024
bydlení

Poznejte nové řešení pro teplo a teplou vodu

- Komerční sdělení -aktuality

Více inovativních funkcí a větší komfort u vás doma. Pokud se rozhodnete pro nejmodernější kondenzační kotel, bude pracovat efektivně a (ve srovnání s tím starým) ušetří během provozu téměř třetinu plynu.

Pro byty, vícegenerační domy, dvojdomy či dvě bytové jednotky najednou existuje praktické řešení. Jedná se o závěsný kondenzační kotel Tiger Condens (20 kW nebo 30 kW, A+/A) značky Protherm. V chladnějších měsících roku zajistí vytápění a (díky dvěma zabudovaným 21 l zásobníkům teplé vody) i komfort v kuchyni i koupelně. Umožňuje současný odběr teplé vody z více míst domácnosti, bez problémů či výkyvů její teploty.

Dokáže konkurovat i zařízením se samostatným velkým zásobníkem. Kotel dosahuje vyšší úspory i nižších emisí tím, že své spalování automaticky přizpůsobuje aktuálnímu složení plynu. Zároveň se učí, řídí se podle zvyků konkrétní domácnosti. Pamatuje si například, kdy a kolik horké vody došlo. Má nový dotykový displej a může spolupracovat s tepelným čerpadlem i solární sestavou.

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek