Neděle, 26 května, 2024
bydlení

Zlobí vás klimatizace nebo vzduchotechnika? Pomůže vám INTERKLIMA spol. s r.o.

- Komerční sdělení -aktuality

Spousta z nás, ať už se nacházíme doma nebo v zaměstnání, si už vůbec nedovede představit léto strávené v interiéru bez služby klimatizace. Díky ní je v místnostech příjemně, dýchatelně, při správném používání a nastavení na vyhovující teplotu v závislosti na teplotě venkovní nám nepůsobí žádné zdravotní potíže. Pokud nám ale klimatizace neslouží tak, jak má, je nutné zajistit co nejdříve její kontrolu a případně opravu. S tím vám pomůže např. společnost INTERKLIMA spol. s r.o.

Zkušená společnost s více než třicetiletou praxí

Možná také patříte k těm, kteří jsou rádi, když o ně pečuje společnost s dlouholetou tradicí. To je totiž dobrou předzvěstí k tomu, že má daná společnost zkušenosti, zažila mnohé, zřejmě je kvalitní a funguje precizně, když se jí mezi konkurencí na trhu tolik let daří udržet na špici. Právě takovou je společnost INTERKLIMA spol. s r.o., která je na trhu již od roku 1991 a všem zákazníkům nabízí komplexní služby týkající se vzduchotechniky, klimatizace, chlazení a větrání. Jde o ucelené dodávky klimatizačních systémů jak pro chlazení technologických zařízení, tak pro úpravu vzduchu v provozech a na pracovištích.

Společnost také zajistí dodávky a instalace všech navazujících činností, jako jsou měřící a regulační systémy, elektro rozvody, sanitární technika i drobné stavební úpravy. Díky dostatečným kapacitám je schopna zajistit i smluvní záruční a pozáruční servis na všechna zařízení, vzduchotechnika, chlazení, klimatizace, elektro a MaR budou v dobrých rukách.

INTERKLIMA, spol. s r.o. se specializuje na zpracování projektové dokumentace a dodávky všeho technického zařízení budov, PSV a technologií. Vlastní mnohé technické vybavení, jako nákladní a dodávkové vozy, autogenní soupravy, elektrosvářečky, závitořezy, pily, ohýbačky, bourací kladiva, vrtačky… Nejvíce prací zabírá vzduchotechnika, chlazení a klimatizace i oprava klimatizace.

Více informací najdete na interklima.cz.

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek