Pátek, 21 června, 2024
bydlení

Elektro revize: Pro bezpečný chod elektrospotřebičů

- Komerční sdělení -aktuality

Elektrospotřebiče se vyskytují v podstatě všude. Aby byla zajištěna bezpečnost a ochrana zdraví při práci, je nezbytné provést revize. Nejde o pouhou formalitu, jsou účinnou prevencí úrazů elektrickým proudem.

Elektro revize

Elektro revize spotřebičů probíhá při vydání elektrospotřebiče do provozu. Následují pak periodické revize, jejichž lhůta se mění dle skupiny použití. Elektrospotřebiče ve školách, restauracích, hotelech a dalších veřejně přístupných prostorách vyžadují revize jednou za 12–24 měsíců. Tato lhůta platí i pro spotřebiče používané v administrativní činnosti. Spotřebiče v průmyslové a řemeslné činnosti mají lhůtu pro revize 6–24 měsíců, ovšem pokud jsou ve venkovním prostředí, zkracuje se lhůta na 3–6 měsíců.

Revize elektro

Revize elektro prověří chod spotřebiče a jeho správnou funkčnost. Každý elektrospotřebič je označen identifikačním číslem a je založena revizní karta. Poté jsou elektrospotřebiče proměřeny, hodnoty jsou zapsány do revizních karet. Jakmile je revize hotová, obdržíte celkovou zprávu na všechny revidované elektrospotřebiče. Můžete se tak spolehnout, že spotřebiče fungují spolehlivě.

Elektro revize Praha

Pražská Revizní je profesionální firmou, která nabízí elektro revize. Praha přitom není jediným místem působení, své služby nabízí po celé České republice. Můžete se tak přidat k mnoha spokojeným zákazníkům, ať už jste odkudkoliv. Kromě kontrol zajistí také drobné opravy, pokud revize odhalí závadu, či navrhnou vhodné řešení. Už nebudete muset neustále hlídat, zda máte všechny revize v pořádku. Tým odborníků se o to postará za vás.

Pražská Revizní zajistí většinu revizí objektu, samozřejmostí je kvalitně odvedená práce – včas a profesionálně. Dlouhodobá spolupráce se vyplatí, odborníci vám pomohou najít to nejlepší řešení.

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek