Pátek, 21 června, 2024
bydlení

Škrabadlo pro kočky na zeď – promyšlený design do malého interiéru

- Komerční sdělení -aktuality

Každá kočka v sobě skrývá malou šelmu, proto je důležité zařídit pro ni vhodné zázemí. Skvělým pomocníkem je škrabadlo na zeď. To má hned několik výhod a vaše kočka si ho určitě zamiluje.

Škrabadlo pro kočky na zeď

Pokud máte kočku, rozhodně by vám doma nemělo chybět škrabadlo. Zejména v malých interiérech může být problém s nedostatkem prostoru. Ovšem škrabadlo pro kočky na zeď je perfektní volbou – kočce poskytne dostatek místa pro zábavu i relaxaci, přičemž doma nezabere moc místa. Úzký a promyšlený design je přímo stvořený pro malé místnosti. Stačí škrabadlo připevnit na zeď. Díky ukotvení škrabadla navíc odpadá nebezpečí, že by se mohlo převrátit.

Výhody škrabadla

Jedna z největších výhod vyplývá již ze samotného názvu škrabadla. Kočky si potřebují brousit drápky, divoké kočky k tomu využívají stromy. V domácnosti je důležité kočce vymezit prostor, kde může škrábat a tím si drápky přirozeně zkracovat. Pořízením škrabadla to lze snadno vyřešit, nebudete se tak muset bát o svůj nábytek. Kočky navíc velmi rády šplhají a schovávají se, i k tomu skvěle poslouží škrabadlo, díky různě velkým plochám, pelíškům a hračkám.

Škrabadlo pro kočky strom

Pokud hledáte to pravé škrabadlo pro kočky, strom je nejlepší volbou. Skládá se z několika odpočinkových ploch, boudičky, jamky pro odpočívání i praktických prvků pro zábavu kočky. Investovat do většího škrabadla se vyplatí, kočka se díky němu zabaví. Získá prostor, odkud může pozorovat dění, hrát si i odpočívat. Díky škrabadlu na zeď se velký strom vejde i do menších místností. Jde o skvělé řešení pro spokojenost kočky i vás.

Škrabadlo je poměrně univerzálním prvkem, který do vaší domácnosti zapadne a kočce poskytne potřebný prostor pro broušení drápků, odpočinek i zábavu.

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek