Pátek, 21 června, 2024
bydlení

Nový ceník a novinky značky Cemix v roce 2021

- Komerční sdělení -aktuality

Začátkem dubna vstoupil v platnost nový ceník stavebních hmot značky Cemix. Pro lepší orientaci jsme pro Vás na www.cemix.sk připravili jeho interaktivní verzi s aktivními odkazy, které Vás jedním klikem přenesou na příslušnou webovou stránku s detailními informacemi o produktu.
Pro stavební sezónu 2021 jsme připravili celou řadu novinek, které jsou zahrnuty v novém Ceníku 2021.

Cemix 380 Výplňový beton do prefabrikátů

Výplňový beton s výbornou tekutostí pro vyplňování plotových dílů a prefabrikátů. Je lehce vrstvitelný, omezuje tvorbu výkvětů a snižuje pracnost při hutnění a vyrovnávání povrchu. Dokonale přilne k betonovým stěnám a výztužím.

Cemix MAGIC DECOR STONE

Trendy designová omítka s efektem přírodního kamene NATUR EFFECT. Své využití najde jak při aplikaci v soklové části budov, tak jako dekorační prvek v interiérech. Poskytuje vysokou ochranu pro namáhané plochy a její výhodou je možnost ručního a strojního nanášení. Čtyři originální odstíny lze doplnit o třpytivý vzhled pomocí příměsí Decor Slidy.

Skupina fasádních nátěrů byla doplněna o ochranný nátěr proti graffiti Cemix Antigraffiti. Jedná se o vysoce paropropustný nátěr, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům, který je účinnou ochranou, opakující možnost až 5 cyklů odstranění znečištění.

Do ceníku je také zařazen Cemix Kerzaštuk, speciální štuková omítka, při jejímž použití v interiéru stavebníci ocení čistě bílý odstín.

Cemix kanystr Antigraffiti

Léta prověřené sanační a hydroizolační systémy byly doplněny o produkty podporující jejich účinnost mimo jiné o Cemix injektážní krém pro vytvoření horizontální hydrofobní clony.

Cemix Asfaltová lepící a izolační stěrka 2K je bitumenová hydroizolační hmota pro hlavní izolační vrstvu konstrukcí. Může být použita jako náhrada asfaltových pásů, pro lepení perimetru a desek XPS, slouží jako ochrana proti radonu. Je šetrná k přírodě, neboť neobsahuje organická rozpouštědla. Tixotropní izolace, která zajistí zakrytí trhlin v podkladu do 2 mm.

Cemix Pevná hydroizolační stěrka je vysoce odolná síranovzdorná ochrana proti vodě. Můžeme ji použít nad i pod úrovní terénu pro horizontální a vertikální aplikace. Vhodné použití je i pod sanační omítky, ale i např. pro ochranu nádrží s pitnou vodou.

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek