Pátek, 21 června, 2024
bydlení

Zdění s inteligentní maltou HELUZ SIDI je rychlejší

- Komerční sdělení -aktuality

K dosavadním klasickým metodám zdění (tenkovrstvé malty/lepidla, PUR pěna nebo cementové malty) nyní přibyla speciální systémová malta pro tenkou spáru HELUZ SIDI, určená pro zdění vnitřních i vnějších nosných stěn z broušených cihel HELUZ. Malta HELUZ SIDI se nanáší rychle a úsporně pomocí válečku, jako při malování, na stavbě nepotřebujete vodu, elektřinu ani drahé pomůcky.

Malta HELUZ SIDI je vhodná pro výstavbu pasivních a nízkoenergetických domů z cihel HELUZ FAMILY.

„HELUZ SIDI je předem připravena silikátově disperzní malta na tenkovrstvé zdění. Můžeme si ji představit jako hustší barvu k malování. Je to z výroby namíchaná směs, nic se do ní už na stavbě nepřidává, takže odpadá riziko jejího znehodnocení neodbornou úpravou, jako je přidání nesprávného množství vody do sypké cementové malty. Stačí otevřít kbelík s maltou HELUZ SIDI, ponořit do ní systémový váleček a můžeme nanášet maltu na cihly a zdít,“ popisuje jednoduchost zdění s novinkou HELUZ SIDI Ing. Pavel Heinrich, produktový manažer společnosti HELUZ.

Nová technologie zdění stavbu zásadně zjednodušuje a uspěchá ji řádově ve dnech až týdnech – nejen samotnou inteligentní aplikací bez potřeby zednické lžíce či nanášecích válců, ale také tím, že plnohodnotné zpevnění spoje nastává do 7 dnů. To je 4× kratší doba než u běžně používaných malt. Kromě času šetří malta HELUZ SIDI také náklady, protože při nákupu cihel HELUZ FAMILY a HELUZ FAMILY 2in1 ji zákazník dostává v ceně zdiva.

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek